Имоти
Ваканционни апартаменти край Варна
Код на обявата: 4272
Продава:
|
Изпрати въпрос |
Описание:
Всеки блок се състои от по 4 етажа, като е предвидено блок 2 да бъде напълно завършен с изцяло обзаведени и оборудвани апартаменти, а останалите два блока ще бъдат завършени по БДС.
Предлагаме Ви свободни апартаменти от комплекса с обща жилищна площ съответно от 40,28 кв.м. до 101,38 кв.м и цена от 29947 евро до 76033 евро.
На разположение на собствениците на апартаменти ще бъдат ресторант, бар, салон за красота, мини маркет и плувен басейн.
Местоположение:
Комплексът се намира на 22 км от Варна, в китното село Близнаци. Районът е една чудесна комбинация от горска панорама, река Камчия и Черноморския бряг. Това е едно от най-красивите и романтични места по Черноморието. Комплексът се намира на около 3 км от плажовете на к.к. Камчия. Сред основните предимства на тези слънчеви апартаменти са атрактивното местоположение, красивата природа и чистия въздух в района.
За повече информация относно свободни апартаменти, не се колебайте да се свържете с нас!
Контакти:
|
Акцент Инвест ул. Бдин 12 Варна - 9000
|
Брокер Светлана Костова
|







